Obiekt przyjazny rodzinom

Wyróżniany i nagradzany w wielu konkursach


Pensjonat Burkaty to najlepsze miejsce na rodzinny wypoczynek!!!

Aby sprostać oczekiwaniom, cały czas poszerzamy naszą ofertę atrakcji i udogodnień, przeznaczonych dla dzieci i ich rodziców.
Nasz obiekt posiada dwie sale zabaw, dla najmłodszych i trochę starszych dzieci. Obie sale wyposażone są tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Maluchy z radością korzystają z basenu z kulkami w sali malucha, a starsi wolą rozgrywki w ping – ponga czy też cymbergaj w sali juniora.
 
Dla nas wszystkie dzieci są ważne, a przede wszystkim liczy się ich komfort i bezpieczeństwo, zgodnie z ideą „Dziecko VIP-em w hotelu”. Ponadto, aby również dla rodziców pobyt w naszym pensjonacie był przyjemnością, posiadami wiele udogodnień, między innymi łóżeczka turystyczne, podgrzewacze do butelek czy też wanienki.
 
Naszym celem jest umilanie pobytu wszystkim Gościom, dlatego też, co roku bierzemy udział w konkursie Hotel Przyjzany Rodzinie, aby stale wychodzić Państwu naprzeciw. Od 2015 roku zdobywamy najwyższe nagrody i wyróżnienia w kategorii „Najlepszy Pensjonat na wypoczynek dla rodzin z dziećmi”
Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.
 

Nasze nagrody