Hotel Burkaty *** Białka Tatrzańska

Nowy standard wypoczynku


Marzy Ci się przytulny pokój z widokiem na góry, stoki narciarskie czy górską rzekę???

To świetnie trafiłeś, bo wszystkie nasze pokoje to gwarantują.
Fantastyczna lokalizacja, w samym centrum Białki Tatrzańskiej, otaczający obszerny teren pozwala na pełny relaks w ciszy i spokoju.

W odległości 500 m od największego w Polsce ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska, 650 m do basenów Termalnych Bania, bezpośrednio nad rzeką Białką. Do dyspozycji Gości jest również duży przestronny monitorowany parking.

Obiekt swoją architekturą nawiązuję do typowego na tym terenie stylu podhalańskiego, z wieloma elementami drewnianymi, zarówno z zewnątrz jak i w środku budynku.

W sezonie zimowym Goście naszego pensjonatu mogą korzystać z nowoczesnej narciarni z szafkami wyposażonymi w termo wentylację na sprzęt narciarski. Dodatkowo w szafkach zamontowany jest system zamków, który spełnia szereg dodatkowych funkcji bezpieczeństwa, dzięki czemu Państwa sprzęt narciarski będzie bezpiecznie przechowywany.

W hoteluotwarta jest regionalna Restauracja Burkaty, w której serwowane są zarówno dania kuchni regionalnej jak i europejskiej.

We wnętrzach piwnic zaś mieści się ekskluzywna Kręgielnia Burkaty o unikalnym wystroju wraz z Drink Barem, gdzie szeroki wybór alkoholi sprosta najbardziej wyrafinowanym gustom.

Kręgielnia Burkaty rodem z Flinstonów, jedyna w naszej miejscowości i to właśnie u Nas!
Świat bowlingu, o unikalnym wystroju, który czeka na Ciebie! Odkryj go z nami!!!

Gości oczekujących wyciszenia i odpoczynku po całym intensywnym dniu zwiedzania, czy jazdy na nartach zapraszamy do skorzystać z :

  • sauny fińskiej
  • sauny parowej
  • wanny z hydromasażem
  • istnieje możliwość zamówienia relaksującego masażu

Dbając o bezpieczeństwo naszych Gości, w obiekcie funkcjonuje pełny system przeciwpożarowy z czujkami dymu w pokojach, na korytarzach i we wszystkich pomieszczeniach usługowych, monitoring w budynku, jak i poza nim oraz elektroniczny system zamków na kartę zbliżeniową.

Ponadto nasi Goście mogą korzystać z całorocznej siłowni zewnętrznej.
Zimą jest to wspaniała część rozgrzewki narciarskiej, latem natomiast doskonałe uzupełnienie sportowe dla tych, co w górach są mniej aktywni.

Z myślą o najmłodszych Gościach udostępniliśmy bezpieczny plac zabaw na świeżym powietrzu. Jest to następna inwestycja po zewnętrznej siłowni, która ma na celu pobudzać chęć aktywnego wypoczynku. Oprócz zewnętrznego placu zabaw, w środku znajdują się dwie sale zabaw "juniora" i "malucha", gdzie w okresie ferii zimowych, wakacji i świąt odbywają się animacje.

W sezonie letnim Goście Hotelu Burkaty *** mogą bezpłatnie korzystać z siatkówki plażowej oraz piaszczystej plaży z leżakami do wypoczynku, relaksując się przy tym pięknym widokiem gór i szumem płynącej obok rzeki Białka.

Luksus, regionalny styl i nowoczesność tworzą wyjątkowo udane trio, czego najlepszym dowodem jest Pensjonat Burkaty ***.

 

"Hotel Burkaty*** w Białce Tatrzańskiej od tego roku wspomaga akcję Karmimy Psiaki. 

Część opłaty za każdego zwierzaka mieszkającego w naszym hotelu jest przeznaczana na konto Fundacji Sarigato - organizatora akcji Karmimy Psiaki, która ma na celu kształtowanie odpowiedzialnych postaw społecznych wobec psiaków i kociaków oraz pomoc bezdomnym czworonogom w schroniskach. Na stałe pomaga 16 schroniskom z całej Polski, a łącznie do tej pory wsparła ponad 60 placówek. Do tej pory akcja przekazała na ich rzecz niemal 40 ton karmy i znalazła domy dla 793 psiaków. Od 2016 roku działa także fundacyjny sklep zoologiczny KarmimyPsiaki, z którego 100% zysku przeznaczone jest na pomoc bezdomnym zwierzętom.   

 
 

Nasze nagrody