BASENY TERMALNE

Relaks i odprężenie w połączeniu z niezapomnianą zabawą


Baseny termalne w Białce Tatrzańskiej? Od 2011 roku jest to możliwe! To właśnie wtedy powstał kompleks basenów termalnych "Terma Bania", który obecnie jest niewątpliwie jedną z głównych atrakcji Naszej miejscowości. Pragniesz zrelaksować się korzystając z wód geotermalnych? Przyjedź do Białki Tatrzańskiej a dodatkowo dzięki współpracy Pensjonatu Burkaty*** na Termach Bania otrzymasz dodatkowy rabat!

Terma Bania

Najbliżej położony kompleks basenów termalnych od Pensjonatu Burkaty***, stworzony z myślą o wypoczynku i zabawie dla całej rodziny. Całość została podzielona na 3 strefy:

Strefa Zabawy- to miejsce z mnóstwem wodnych atrakcji i rozrywek, na czele z całoroczną wieżą zjeżdżalni. W okresie letnim strefa ta powiększa się o prawdziwe wodne miasteczko z placem zabaw, gigantycznymi dmuchanymi zjeżdżalniami i wodnym ślizgiem.

Strefa Relaksu- jest idealna dla osób, które szukają odprężenia i spokoju, a jednocześnie chcą wypocząć w wyjątkowym górskim otoczeniu, z przepięknym widokiem na panoramę Tatr. Składa się z dwóch dużych basenów wewnętrznych, które biegną aż na zewnątrz, skąd w gorącej wodzie termalnej można podziwiać Tatry. Znajdziemy tutaj gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, kaskady i bicze wodne oraz przeciwprądy.

Saunarium,- osoby powyżej 16 roku życia mogą znaleźć wytchnienie i harmonię w Saunarium, z ruską banią, sauną fińską, grotą kamienną i łaźnią parową oraz basenem solankowym, a także chłodzącym basenem do pływania, którego niecka wychodzi na zewnątrz, do ogrodu Saunarium. W każdej strefie znajdują się bary i restauracje z wyśmienitą ofertą orzeźwiających napojów oraz posiłkami, które uzupełnią energię po wodnych zabawach.

Gorący Potok

Termy Gorący Potok to powrót do natury, kąpiele w surowej wodzie siarkowej jak również piękne otoczenie, sprawią, że poczujesz się jak nowo narodzony. Termy znajdują się w odległości ok. 15km od Pensjonatu Burkaty***, a dzięki współpracy otrzymasz 20% rabatu na bilety Termy Gorący Potok posiadają kilkanaście basenów z surową wodą siarkową, woda uzdatniana jest za pomocą promieni UV, dzięki czemu nie stosuje się żadnych środków chemicznych. Kąpiele w surowej wodzie siarkowej mają wiele właściwości dla zdrowia i urody. Mają działanie medyczne, wspomagają leczenie chorób reumatycznych, zwyrodnieniowych oraz zmniejszają stany zapalne, jak również wpływają na poprawę ciśnienia tętniczego i obniżenie cholesterolu. Wpływają korzystnie na skórę, włosy, paznokcie oraz różne problemy kosmetyczne i choroby dermatologiczne.

W termach Gorący Potok czeka na Ciebie wiele atrakcji, Kilkanaście basenów z surową wodą siarkową, basen dla dzieci z wielką piłką „wet bubble”, dwiema zjeżdżalniami dla starszych dzieci, wokół basenu znajduje się dwie piaszczyste plaże, boiska do gry w siatkówkę oraz huśtawka.

Polecamy to miejsce na regenerację ciała i duszy.

Termy Chochołowskie

Termy Chochołowskie oddalone od Pensjonatu Burkaty*** około 35 kilometrów, to miejsce, gdzie każdy, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie atrakcje dla siebie. Do dyspozycji gości jest ponad 30 basenów i beczek z wodą o różnej specyfice, strefa lecznicza z surową wodą siarkową i solankową jodowaną, stanowiska z hydromasażem, rwąca rzeka, siatka do wspinaczki, gejzery wodne. Woda w naszych basenach ma temperaturę 32-36°C, dlatego w naszych basenach zewnętrznych można relaksować się nawet w mroźne dni. Chochołowskie Termy to nie tylko baseny! W obiekcie znajduje się największe saunarium na Podhalu z imponującą, przeszkloną sauną widokową, z której można podziwiać piękne Tatry.  A wszyscy nasi goście mogą liczyć na kupony rabatowe nawet do 15%.

Nasze nagrody