BASENY TERMALNE

Relaks i odprężenie w połączeniu z niezapomnianą zabawą


Baseny termalne w Białce Tatrzańskiej? Od 2011 roku jest to możliwe! To właśnie wtedy powstał kompleks basenów termalnych "Terma Bania", który obecnie jest niewątpliwie jedną z głównych atrakcji Naszej miejscowości. Pragniesz zrelaksować się korzystając z wód geotermalnych? Przyjedź do Białki Tatrzańskiej a dodatkowo dzięki współpracy Hotelu Burkaty*** na Termach Bania otrzymasz dodatkowy rabat!

Terma Bania

Najbliżej położony kompleks basenów termalnych od Pensjonatu Burkaty***, stworzony z myślą o wypoczynku i zabawie dla całej rodziny. Całość została podzielona na 3 strefy:

Strefa Zabawy- to miejsce z mnóstwem wodnych atrakcji i rozrywek, na czele z całoroczną wieżą zjeżdżalni. W okresie letnim strefa ta powiększa się o prawdziwe wodne miasteczko z placem zabaw, gigantycznymi dmuchanymi zjeżdżalniami i wodnym ślizgiem.

Strefa Relaksu- jest idealna dla osób, które szukają odprężenia i spokoju, a jednocześnie chcą wypocząć w wyjątkowym górskim otoczeniu, z przepięknym widokiem na panoramę Tatr. Składa się z dwóch dużych basenów wewnętrznych, które biegną aż na zewnątrz, skąd w gorącej wodzie termalnej można podziwiać Tatry. Znajdziemy tutaj gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, kaskady i bicze wodne oraz przeciwprądy.

Saunarium,- osoby powyżej 16 roku życia mogą znaleźć wytchnienie i harmonię w Saunarium, z ruską banią, sauną fińską, grotą kamienną i łaźnią parową oraz basenem solankowym, a także chłodzącym basenem do pływania, którego niecka wychodzi na zewnątrz, do ogrodu Saunarium. W każdej strefie znajdują się bary i restauracje z wyśmienitą ofertą orzeźwiających napojów oraz posiłkami, które uzupełnią energię po wodnych zabawach.

Gorący Potok

Termy Gorący Potok to powrót do natury, kąpiele w surowej wodzie siarkowej jak również piękne otoczenie, sprawią, że poczujesz się jak nowo narodzony. Termy znajdują się w odległości ok. 15km od Pensjonatu Burkaty***, a dzięki współpracy otrzymasz 20% rabatu na bilety Termy Gorący Potok posiadają kilkanaście basenów z surową wodą siarkową, woda uzdatniana jest za pomocą promieni UV, dzięki czemu nie stosuje się żadnych środków chemicznych. Kąpiele w surowej wodzie siarkowej mają wiele właściwości dla zdrowia i urody. Mają działanie medyczne, wspomagają leczenie chorób reumatycznych, zwyrodnieniowych oraz zmniejszają stany zapalne, jak również wpływają na poprawę ciśnienia tętniczego i obniżenie cholesterolu. Wpływają korzystnie na skórę, włosy, paznokcie oraz różne problemy kosmetyczne i choroby dermatologiczne.

W termach Gorący Potok czeka na Ciebie wiele atrakcji, Kilkanaście basenów z surową wodą siarkową, basen dla dzieci z wielką piłką „wet bubble”, dwiema zjeżdżalniami dla starszych dzieci, wokół basenu znajduje się dwie piaszczyste plaże, boiska do gry w siatkówkę oraz huśtawka.

Polecamy to miejsce na regenerację ciała i duszy.

Termy Chochołowskie

Termy Chochołowskie oddalone od Pensjonatu Burkaty*** około 35 kilometrów, to miejsce, gdzie każdy, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie atrakcje dla siebie. Do dyspozycji gości jest ponad 30 basenów i beczek z wodą o różnej specyfice, strefa lecznicza z surową wodą siarkową i solankową jodowaną, stanowiska z hydromasażem, rwąca rzeka, siatka do wspinaczki, gejzery wodne. Woda w naszych basenach ma temperaturę 32-36°C, dlatego w naszych basenach zewnętrznych można relaksować się nawet w mroźne dni. Chochołowskie Termy to nie tylko baseny! W obiekcie znajduje się największe saunarium na Podhalu z imponującą, przeszkloną sauną widokową, z której można podziwiać piękne Tatry.  A wszyscy nasi goście mogą liczyć na kupony rabatowe nawet do 15%.

Termy Bukovina

Termy BUKOVINA to jeden z najnowcześnieszych kompleksów basenów termalnych w Europie zapewniający udaną zabawę i relaks w jednym. 20 basenów zewnętrznych i wewnętrznych wypełnia optymalnie zmineralizowana woda termalna o temperaturze 30-38°C i właściwościach leczniczo- rehabilitacyjnych. Na aktywnych czekają baseny pływackie, a na poszukujących odpoczynku baseny z hydromasażemi. 12 różnorodnych saun oraz pełną atrakcji strefę dla dzieci i młodzieży. Kąpiele w wodzie termalnej to doskonały sposób na obniżenie stresu, poprawę samopoczucia, wzmocnienie układu odpornościowego. Woda bogata m. in. w magnez, sól i potas reguluje pracę układu hormonalnego, stabilizuje tętno i dobroczynnie działa na układ mięśniowo-kostny. Termy BUKOVINA to centrum całorocznej rekreacji i relaksu.

W recepcji istnieje możliwość zakupu biletów!

Park wodny Meander Oravice 

Park wodny Meander mieści się w górskiej miejscowości Oravice u stóp Tatr Zachodnich, blisko granicy polsko-słowackiej. O jego wyjątkowości przesądza nie tylko wykorzystywana w nim lecznicza woda geotermalna, ale również to, że w  jednym miejscu znajdziesz tu piękną tatrzańską niczym nieskażoną naturę i mnóstwo dobrej zabawy dla całej rodziny. W Meander Park Oravice czeka na Ciebie i Twoje dzieci mnóstwo atrakcji. Mamy  sporo do zaoferowania również tym, którzy bardziej niż adrenaliny poszukują spokoju i relaksu. Dumą naszego resortu jest basen ze sztucznymi falami. Siłę przypływu morskiego możesz wypróbować w basenach odkrytych. Fale sa naprawdę wysokie, a szaleństwa we wzburzonej wodzie zachwycą każdego. Nasze termy jako jedyne oferują gratisowy wstęp do basenów dzieciom do 10 roku życia pod opieką osoby dorosłej (jedno dziecko na jedną osbobę dorosłą). Zanim jednak zrelaksujesz się w termach, zapraszamy do skorzystania z krzesełkowej kolejki linowej, która przetransportuje Cię na szczyt Meander Parku, z którego będziesz mógł podziwiać piękno doliny i Tatr Zachodnich. Dla bardziej aktywnych - proponujemy zjazd rowerowy świetnie przygotowanymi trasami, oraz unikatowymi i jedynymi w regionie pojazdami Montaincarts. Mniej aktywnym proponujemy rowery elektryczne do wykożystania na doskonałych trasach asfaltowych jak szutrowych, lub spacery w przepięknej dolinie z jedyną i niepowtarzalną tatrzańską przyrodą na wycięgnięcie ręki. Dla wszystkich gości Pensjonatu Burkaty*** oferujemy rabat w wysokości 15% oraz możliwość zakupu biletów na recepcji!

 

 

Nasze nagrody