DLA AKTYWNYCH ZIMĄ

Rozważnie lub ekstremalnie


Pensjonat Burkaty usytuowany jest w centrum Białki Tatrzańskiej.

Toidealne miejsce, dla chcących spędzić aktywnie zimowy wypoczynek.

 
NARTY I SNOWBOARD
Nieopodal naszego obiektu znajduje się największy ośrodek narciarski na Podhalu – Kotelnica Białczańska. Posiada on wiele tras narciarskich dla zaawansowanych narciarzy, ale także dla początkujących. Również miłośnicy nart biegowych znajdą tutaj coś dla siebie. Ponadto dla fanatyków ekstremalnego narciarstwa, został specjalnie przygotowany snow park. W okolicy znaleźć można takie wyciągi jak Jurgów SKI, Rusiński Wierch, Koziniec SKI czy też Czorsztyn SKI.
 
LODOWISKO
Prócz wyciągów narciarskich do Państwa dyspozycji jest również blisko 1000 m² lodu na dwóch niezależnych lodowiskach, w największym i najlepszym zimowym kurorcie Polski jakim jest niewątpliwie Białka Tatrzańska. Jest to idealne miejsce dla całych rodzin! Lodowiska w Białce to również świetna zabawa na lodzie, nauka jazdy na łyżwach, dogodne warunki dla maluchów, pingwinki do jazdy, disco lodowisko. Wierzymy, że nasi Goście doświadczą wielu niezapomnianych wrażeń.
 
SKUTERY ŚNIEŻNE
Dla tych, którym nie wystarczą trasy narciarskie, proponujemy wyprawy na skuterach śnieżnych. Wyprawa taka, to bezapelacyjnie ekstremalna przygoda na tatrzańskich wierchach, podczas której doznają Państwo niezapomnianych wspomnień. Trasy oraz stopień trudności dostosowany jest do potrzeb i wymagań Gości.  
 
NARCIARSTWO BIEGOWE
Kto jednak woli, spędzić czas w bardziej aktywny sposób w Białce Tatrzańskiej jak również w bliskich okolicach są przygotowane kompleksowo trasy biegowe. Dodatowko na stokach Kotelnicy trasy są ratrakowane, profesjonalnie przygotowane a co najważniejsze oświetlone!!
 
BASENY TERMALNE
Podhale to prawdziwe zagłębie wodnej rozrywki, które bazuje na cennych wodach termalnych wydobywanych z głębi ziemi. Przynoszą nie tylko odprężenie, relaks czy doskonałą zabawę. Nie możemy zapomnieć, że zanurzając się w wodach termalnych – dzięki zawartym w nich składnikom mineralnym – korzystamy także z ich właściwości leczniczych.
 

Nasze nagrody