Strefa Burkaty Spa Wellness

Twoja chwila wytchnienia


Dla osób chcących zregenerować swoje siły po intensywnym dniu spędzonym na nartach czy pieszych górskich wędrówkach mamy do zaoferowania Strefę Burkaty SPA & Wellness znajdującą się w obiekcie.

To miejsce, w którym można się zrelaksować i odprężyć korzystając z saun, jacuzzi czy masaży i zabiegów na ciało. Strefa SPA jest przeznaczona głównie dla osób dorosłych, dzięki czemu spokój i cisza stają się głównymi atutami tego miejsca. Obecnie większość dostępnych pakietów pobytowych pensjonatu w swojej ofercie zawiera bezpłatne korzystanie ze strefy SPA w ramach godzin OPEN SPA tj.: 18:00-20:00.
Pensjonat Burkaty stworzył również propozycje pobytowe zawierające godzinny relaks w jacuzzi z butelką wina musującego na wyłączność ( Romantyczny Pobyt We Dwoje).

Burkaty SPA & Wellnes to m.in atrakcje:

  • sauny fińskiej (popularnie zwanej jako sucha), która eliminuje skutki przemęczenia, usuwa toksyny z organizmu, poprawia krążenie i pracę serca oraz zapewnia relaksację. Dodatkowo jest to rodzaj zabiegu wyszczuplającego.
  • sauny parowej, która poprawia wydolność, krążenie krwi, odporność organizmu i ogólny stan zdrowia. Wpływa oczyszczająco na organizm.
  • wanny z hydromasażem, która polepsza elastyczność skóry i jędrność, działa rozluźniająco i relaksująco, łagodzi bóle i odpręża.

Dodatkowo dla osób pragnących skorzystać z profesjonalnego masażu Pensjonat Burkaty stworzył szeroką ofertę usług masaży i zabiegów.

Nasze nagrody